Archiv

2017

Píše se konec 14. století a na Moravě a v Českých zemích vládne poslední generace královského rodu Lucemburků. Co vše tato doba přinesla? Rozkvět Moravy díky schopnému panovníkovi, nebo boje o moc mezi bratry, intriky, zrady a války mezi pány stejného rodu? Kdo ví?

Vydejte se společně s námi do spletitých chodeb času o několik staletí zpět. Nechte se provést příběhem, který v tehdejších časech formoval životy obyčejných lidí celé střední Evropy, příběhem o věhlasu mocných mužů, který přetrval až do dnešních dnů… a setkejte se s postavami, jejichž osudy a svědectví jsou již téměř zapomenuty.

2016-2017

Vydejte se s námi proti proudu času, kde v prostředí romantické zříceniny hradu Orlík spatříte a zažijete mnohé.

Vypravíme se společně do minulosti, do časů statečných mužů v lesklých zbrojích, jimž čest a sláva jejich rodu byla vším. Vstříc nelehkým osudům žen a mužů středověku. Provedeme Vás historií „našeho“ hradu, kdy Vašimi průvodci se na čas stanou postavy z dávných dob, jejichž osud byl spjat s tímto místem. Nebude nouze o živé situace z historie, chvilky napětí i malá překvapení a kdo ví, možná najdete i poklad…

Zažijte společně s námi nová dobrodružství na cestách tajuplnou minulostí…